4 Mayıs 2015 Pazartesi

BURSA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI FİKRU HAYAL...:)

En özel gününüzden geriye kalan şey nedir? Fotoğrafçınızın sizin en güzel dakikalarınızda yakaladığı kareleriniz değilmidir? İşte bu yüzden işini güzel yapabilecek size hep güzel enerji vericek fotoğrafçıya ihtiyacınızın olduğu bi gerçek.Fotoğraflarınıza baktıkça iç geçirebileceğiniz fotoğraflarınız olsun diyorsanız bence Fikru Hayal bunun için doğru adres. Esra hanım ve eşi bu işi mükemmel şekilde ve o kadar güzel yapıyorlar ki çekim yaptırın sizde görün. Herkese farklı bi konseptte özel çekimler yapıyorlar. Ayrıca Sadece düğün nişan hamile çekimi v.s için değil istediğiniz zaman özel çekimde yaptırabilirsiniz. İlk çekimimizi daha önce yazmıştım:) Merak edenler için bi TIK Düğün çekimimizi Fikru hayal yapmamıştı o zamanlar tanışmamıştık:( Her işte bi hayır vardır diyip kendimi avutup:) acalemizin olmadığı mükemmel bir çekim daha gerçekleştirdik tabi uzun zamandır yazamadığımdan bu zamana kaldı. Kışın karda kışta fotoğraf nasıl olur olmaz diyenlere inat Uludağ da muhteşem öteki karelerimiz oldu.Harikalı fotoğraflarımdan bi kaçıyla başbaşa bırakıyorum sizi.

3 yorum:

  1. İstanbul'da yaşıyorum düğünüm ve nişanım için düğün fotoğrafçısı ve düğün hikayesi video çekimi için önerebileceğiniz bir isim var mıdır ? Daha önce bir arkadaşım www.erkankaraca34.com sitesini önerdi ama daha önce çekim yaptıran öneren var mıdır ?

    YanıtlaSil
  2. dah önce erkan karacayı ben duymadım bişey diyemicem o yüzden. Fikru hayal şehir dışına çıkmadığından size aşk fotoğrafçısını önerebilirim. bi çok arkadaşım memnun özge hanımdan:)

    YanıtlaSil
  3. Yukarıdaki aslında bir yorum değil , yorum görünümlü reklam Zeynep hanım

    YanıtlaSil

Merhaba sevgili okuyucu:
Yorumun için teşekkür ederim.
Kısa zamanda yayınlayacağım. Sevgiler